Původní stav Po vystěhování Vizualizace bytu

Byt v Trávníčkově ulici

Následující prodej bytu je ukázkou komplexního přístupu, který je u home stagingu naprosto klíčový. Vlastník nemovitosti mě požádal o pomoc při prodeji bytu o dispozici 1+1, který byl zcela zaplněn starším nábytkem a spotřebiči. Pro účely inzerce byl zcela nevyhovující. Ihned jsem ale vytušil jeho budoucí potenciál a pustil se do díla. Vlastník si přál byt prodat za co nejvyšší cenu. Bylo mi jasné, že bude třeba provést hned několik úprav. Začněme ale popořadě.

 

Původní stav s viditelným opotřebením

Na fotkách níže si můžete prohlédnout původní stav bytu. Zastavěnost starším nábytkem, značné opotřebení a zub času udělaly své. Dalším krokem tedy byly vyklízecí práce a kompletní vyčištění byt.

Jak byt prokoukl?

Zdá se to téměř neuvěřitelné, ale jedná se o ten samý byt. Díky důkladné očistě se doslova rozzářil. I z fotek si hned můžete udělat lepší představu o prostorech, světelnosti a jeho celkovém uspořádání. Tyto fotografie byly součástí inzerce. A nejen to!

Změnou dispozice ke kvalitnějšímu bydlení

Ke spolupráci jsem přivzal také architekta a společně jsme navrhli změnu uspořádání bytu. Úpravou dispozic vznikne pohodlné 2+kk s obytnou částí a samostatnou ložnicí navíc. Vytvořili jsme také vizualizace, které byly rovněž součástí inzerce. Díky nim získali zájemci představu, jak se dá byt v budoucnu upravit na pohodlnější domov dle současných trendů. Tím se i zvýšila jeho hodnota na trhu. S panem majitelem jsem se dohodli, že pokud se byt nepodaří prodat v současné kondici, pustíme se do přestavby.

Slavíme. Prodáno za pouhé 2 měsíce!

K tomu ale nakonec ani nedošlo. Byt jsme prodali za necelé dva měsíce od začátku spolupráce. Noví majitelé ocenili možnost začít ihned s rekonstrukcí dle vytvořeného architektonického návrhu. Nové bydlení si přizpůsobili dle vlastního vkusu. A nám se investice vyplatila. Díky kreativnímu řešení a přístupu pan majitel svůj byt prodal za požadovanou cenou.

KONTAKT

Ing. Petr Dvořák
tel.: +420 732 903 030
dvorak@realitydvorak.cz
www.realitydvorak.cz

Sídlo kanceláře:
Reality Dvořák s.r.o.

Dlouhá 705/16, Praha 1 – Staré Město

Sjednejte si se mnou schůzku!

Rád Vás uvítám ve své kanceláři u šálku dobré kávy a nezávazné konzultace.

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram